PRACA

OFERTA PRACY NA STANOWISKO LEKARZA

Gminny Ośrodek Zdrowia Trąbki Wielkie podejmie współpracę z lekarzem POZ

Oczekujemy:

– Posiadania aktualnego prawa wykonywania zawodu

– Znajomości obsługi komputera

 Umiejętności interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta

– Wysokiej kultury osobistej, serdeczność

– Mile widziana specjalizacja z pediatrii lub medycyny rodzinnej lub w trakcie specjalizacji

Oferujemy:

– Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach pracy GOZ między 8:00 a 18:00

– Atrakcyjne warunki finansowe

– Forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji

 Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

– Możliwość pracy w doświadczonym i koleżeńskim zespole

Opis stanowiska pracy:

– przyjmowanie pacjentów w ośrodku, udzielanie teleporad, wystawianie e-recept, e-skierowań
– sprawowanie nadzoru medycznego i dokonywanie opisu stanu pacjentów
– interwencje lekarskie
– zlecanie w miarę potrzeb badań laboratoryjnych i badań specjalistycznych;
– wypisywanie koniecznych zaświadczeń i zwolnień
– prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z rozporządzeniem

– praca na systemie SERUM oraz portalach wskazanych przez MZ
– współpraca z pozostałym personelem medycznym w zakresie sprawowania opieki nad pacjentem

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu umówienia spotkania/przedstawienia szczegółów współpracy pod nr tel. 58 6837018 lub 512007019. istnieje również możliwość nadsyłania CV wraz z Klauzulą informacyjną dla kandydata do pracy oraz zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata, drogą elektroniczną na adres: k.czoske@goztrabkiwielkie.pl.

KLAUZULA RODO

Rejestracja na wizytę

Skontaktuj się z nami